Vývoj a dizajn, Príprava a delenie materiálu, Zváranie, Povrchová úprava, Montáž, Kontrola kvality, Expedícia
2003

O nás

História

Rodinná firma KNIKOV s.r.o. bola založená v Máji 2003. Jej počiatočným zámerom bola zámočnícka malosériová výroba, ktorá postupom času sa vykryštalizovala na subdodávky výrobkov pre silné európske spoločnosti, ako Vitra Gmbh, Pellenc s.r.o., alebo NN Slovakia s.r.o.. Neskôr to boli projekty pre automobilový priemysel na Slovensku a v Českej republike.

Od úplného počiatku sa zaoberá výrobou a vývojom kozubových vložiek a pecí, ktoré sú umiestňované nielen lokálne ale i na celom Slovensku. Výrobky sú certifikované TSU Piešťany s opravením pre všetky krajiny EU.

KNIKOV - knikov.sk historia

Organizácia firmy

Od vývoja po plnohodnotný produkt

Spoločnosť Knikov s.r.o. sa zaoberá spracovaním riešení na mieru. Vlastnými vývojovými a výrobnými kapacitami zaisťuje kompletné služby od konštrukčnej dokumentácie, cez vzorové palety, až po veľkosériové dodávky transportných a skladovacích systémov v najrôznejších variantoch.

Vzájomná spolupráca začína komunikáciou zákazníka s našim obchodným oddelením, ktoré si všetky požiadavky starostlivo zaznamená a v prípade potreby ich konzultuje s TPV oddelením. Vďaka tomu sme schopní vytvoriť pre klienta čo najlepšiu cenovú ponuku, avšak v kombinácii s ideálnym technickým riešením.

Výroba prebieha na najmodernejších zariadeniach s nasadením najnovších technológií. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.